Zaloguj się, aby wysłać wiadomość.

Jeżeli nie masz jeszcze konta Zarejestruj się.

(w 10 sekund przez e-mail, Facebook lub GMail)

Anuluj

Zaloguj się, Aby podarować prezent musisz się

Jeżeli nie masz jeszcze konta Zarejestruj się.

(w 10 sekund przez e-mail, Facebook lub GMail)

Anuluj

Aby dodać do ulubionych musisz się zalogować.

Jeżeli nie masz jeszcze konta Zarejestruj się.

Anuluj

Zaloguj się, aby zablokować użytkownika

Jeżeli nie masz jeszcze konta Zarejestruj się.

(w 10 sekund przez e-mail, Facebook lub GMail)

Anuluj

Zaloguj się, aby dodać do ulubionych

Jeżeli nie masz jeszcze konta Zarejestruj się.

(w 10 sekund przez e-mail, Facebook lub GMail)

Anuluj

Zaloguj się, aby wysłać wiadomość.

Jeżeli nie masz jeszcze konta Zarejestruj się.

(w 10 sekund przez e-mail, Facebook lub GMail)

Anuluj
 
Album: TURNIEJ RECYTATORSKI DLA DZIECI I MŁODZIEŻY "SŁOWEM OPOWIEDZIANE" 2013 Ostatnio dodane

W CK "Zamek" w Nowem odbyły się gminne eliminacje Turnieju Recytatorskiego Dla Dzieci i Młodzieży "Słowem opowiedziane". Celem turnieju jest zainteresowanie najmłodszych sztuką recytacji, pielęgnowanie języka ojczystego, popularyzacja polskiej i światowej literatury dziecięcej i młodzieżowej, zachęcenie dzieci do wspólnej zabawy, której tworzywem jest słowo.
Turniej podzielony został na trzy kategorie wiekowe. W pierwszej rywalizują uczniowie klas I-III SP, drugiej klas IV - VI SP, trzeciej gimnazjaliści.
Jury w składzie p. Renata Jankiewicz, p. Ewa Kania, p. Emilia Zgubińska i p. Eugenia Butyńska wybrało laureatów, którzy będą reprezentować naszą gminę w Przeglądzie Wojewódzkim w pałacu w Lubostroniu.
Spośród klas I - III najlepsi okazali się Hanna Korzeb z SP nr 2 w Nowem, Szymon Rajkowski z SP nr 2 w Nowem, Dawid Włoch z SP nr 2 w Nowem, Julia Szypuła z SP nr 2 w Nowem.
W kategorii klas IV-VI SP lauretami zostali Małgorzata Chabowska z SP nr 2 w Nowem, Tomasz Michalski z SP w Trylu, Gabriel Cimiński z SPSPSK w Rychławie, Zofia Kołodziej z SP nr 2 w Nowem.
Ponadto jury postanowiło wyróżnić:
Agata Binerowska /Nowe/, Natalia Dominikowska /Nowe/, Paweł Fankidejski /Nowe/, Anna Górska /Tryl/, Julia Jelińska /Nowe/, Zuzanna Kazubowska /Nowe/, Daria Kubacka /Tryl/, Filip Lewan-dowski /Nowe/, Krzysztof Obarowski /Nowe/, Natalia Patocka /Nowe/, Jagoda Sznajdrowska /Nowe/, Klaudia Waśniewska /Tryl/.
Z Gimnazjum w Nowem najlepsi okazali się: Laura Zielińska z klasy II, Julia Cyms, Katarzyna Rychlewicz i Krzysztof Mirota z klasy III.
Ponadto Jury postanowiło wyróżnić następujących recytatorów:
Dominik Garbulski, Aleksandra Gliniecka, Marta Rogowska i Olga Krysiak.
Po raz pierwszy w Nowem odbyły się także eliminacje do konkursu "Słowem wyśpiewane". W Lubostroniu reprezentować nas będą gimnazjalistki Marta Rogowska i Julia Cyms.
Wszyscy laureaci otrzymali nagrody książkowe. Dodatkowo podczas Przeglądu Wojewódzkiego, zwiedzą pałac w Lubostroniu.
II MIEJSCE W ETAPIE WOJEWÓDZKIM ZAJĘŁA JULIA CYMS Z GIMNAZJUM W NOWEM,
III MIEJSCE MAŁGORZATA CHABOWSKA Z SP NR 2 W NOWEM. GRATULUJEMY!

poprzedni następny

Etap Wojewódzki - uczniowie gimnazjum w Lubostroniu, II miejsce Julia Cyms
W CK "Zamek" w Nowem odbyły się gminne eliminacje Turnieju Recytatorskiego Dla Dzieci i Mł


przejdź do wpisu pokaz slajdów
poprzedni następny

Etap Wojewódzki - uczniowie klas IV - VI w Lubostroniu, III miejsce Małgorzata Chabowska
W CK "Zamek" w Nowem odbyły się gminne eliminacje Turnieju Recytatorskiego Dla Dzieci i Mł


przejdź do wpisu pokaz slajdów
poprzedni następny

Etap Wojewódzki - uczniowie gimnazjum w Lubostroniu, II miejsce Julia Cyms
W CK "Zamek" w Nowem odbyły się gminne eliminacje Turnieju Recytatorskiego Dla Dzieci i Mł


przejdź do wpisu pokaz slajdów
poprzedni następny

Etap Wojewódzki - uczniowie klas IV - VI w Lubostroniu, III miejsce Małgorzata Chabowska
W CK "Zamek" w Nowem odbyły się gminne eliminacje Turnieju Recytatorskiego Dla Dzieci i Mł


przejdź do wpisu pokaz slajdów
poprzedni następny

Etap Wojewódzki - uczniowie klas IV - VI w Lubostroniu, III miejsce Małgorzata Chabowska
W CK "Zamek" w Nowem odbyły się gminne eliminacje Turnieju Recytatorskiego Dla Dzieci i Mł


przejdź do wpisu pokaz slajdów
poprzedni następny

"Słowem opowiedziane" i "Słowem wyśpiewane" - kategoria Gimnazjum
W CK "Zamek" w Nowem odbyły się gminne eliminacje Turnieju Recytatorskiego Dla Dzieci i Mł


przejdź do wpisu pokaz slajdów
poprzedni następny

Marta Rogowska z klasy III Publicznego Gimnazjum w Nowem
W CK "Zamek" w Nowem odbyły się gminne eliminacje Turnieju Recytatorskiego Dla Dzieci i Mł


przejdź do wpisu pokaz slajdów
poprzedni następny

Laura Zielińska z klasy II Publicznego Gimnazjum w Nowem
W CK "Zamek" w Nowem odbyły się gminne eliminacje Turnieju Recytatorskiego Dla Dzieci i Mł


przejdź do wpisu pokaz slajdów
poprzedni następny

Julia Cyms z klasy III Publicznego Gimnazjum w Nowem
W CK "Zamek" w Nowem odbyły się gminne eliminacje Turnieju Recytatorskiego Dla Dzieci i Mł


przejdź do wpisu pokaz slajdów
poprzedni następny

Katarzyna Rychlewicz z klasy III Publicznego Gimnazjum w Nowem
W CK "Zamek" w Nowem odbyły się gminne eliminacje Turnieju Recytatorskiego Dla Dzieci i Mł


przejdź do wpisu pokaz slajdów
poprzedni następny

Krzysztof Mirota z klasy III Publicznego Gimnazjum w Nowem
W CK "Zamek" w Nowem odbyły się gminne eliminacje Turnieju Recytatorskiego Dla Dzieci i Mł


przejdź do wpisu pokaz slajdów
poprzedni następny

"Słowem opowiedziane"- kategoria Szkoły Podstawowe
W CK "Zamek" w Nowem odbyły się gminne eliminacje Turnieju Recytatorskiego Dla Dzieci i Mł


przejdź do wpisu pokaz slajdów
poprzedni następny

Zofia Kołodziej z klasy VI SP nr 2 w Nowem
W CK "Zamek" w Nowem odbyły się gminne eliminacje Turnieju Recytatorskiego Dla Dzieci i Mł


przejdź do wpisu pokaz slajdów
poprzedni następny

Tomasz Michalski z klasy V SP w Trylu
W CK "Zamek" w Nowem odbyły się gminne eliminacje Turnieju Recytatorskiego Dla Dzieci i Mł


przejdź do wpisu pokaz slajdów
poprzedni następny

Szymon Rajkowski z klasy I SP nr 2 w Nowem
W CK "Zamek" w Nowem odbyły się gminne eliminacje Turnieju Recytatorskiego Dla Dzieci i Mł


przejdź do wpisu pokaz slajdów
poprzedni następny

Małgorzata Chabowska z klasy IV SP nr 2 w Nowem
W CK "Zamek" w Nowem odbyły się gminne eliminacje Turnieju Recytatorskiego Dla Dzieci i Mł


przejdź do wpisu pokaz slajdów
poprzedni następny

Julia Szypuła z klasy III SP nr 2 w Nowem
W CK "Zamek" w Nowem odbyły się gminne eliminacje Turnieju Recytatorskiego Dla Dzieci i Mł


przejdź do wpisu pokaz slajdów
poprzedni następny

Hanna Korzeb z klasy I SP nr 2 w Nowem
W CK "Zamek" w Nowem odbyły się gminne eliminacje Turnieju Recytatorskiego Dla Dzieci i Mł


przejdź do wpisu pokaz slajdów
poprzedni następny

Gabriel Cimiński z klasy VI SPSPSK w Rychławie
W CK "Zamek" w Nowem odbyły się gminne eliminacje Turnieju Recytatorskiego Dla Dzieci i Mł


przejdź do wpisu pokaz slajdów
poprzedni następny

Dawid Włoch z klasy II SP nr 2 w Nowem
W CK "Zamek" w Nowem odbyły się gminne eliminacje Turnieju Recytatorskiego Dla Dzieci i Mł


przejdź do wpisu pokaz slajdów

► pokaz slajdów

Ukryj reklamę

rozwiń ▼